BEMTAT ORGANİK ÖZEL AMAÇLI UN
BEMTAT ORGANİK ÖZEL AMAÇLI UN

BEMTAT ORGANİK ÖZEL AMAÇLI UN

Ürün Kodu BU
Marka BEMTAT
   
Ürün Bilgileri

BEMTAT ORGANİK BUĞDAY UNU

Her türlü hamur işleriniz için ideal özel amaçlı organik buğday unu.

Ekmek yapımı için yeterli derecede güçlü, kek ve poğaça yapımı için idealdir.

Organik buğday yetiştirilirken bitkiye hiçbir şekilde ilaçlama uygulanmaz, bitkinin daha hızlı büyümesi ve fazla buğday vermesi için toprağa asla hormon ve gübre takviyesi yapılmaz.

Bakir, yani daha önce hiçbir sentetik maddeye maruz kalmamış toprakta, yalnızca doğadan aldıkları güçle yetişen buğdaylar elde edilir.

Biz de, Bemtat Gıda olarak, anlaşmalı ekim yaptırdığımız çiftçilerden ve kooperatiflerden temin ettiğimiz organik buğdaylardan Tekirdağ Çorlu'daki tesisimizde organik un üretmekteyiz.

Organik Buğday Özellikleri:

● Üretiminde hiçbir sentetik gübre, ilaç ve kimyasal madde kullanılmamış olan buğdaylarımız;. Tarım Bakanlığı’nın TR-59-K-000869 işletme kayıt numarası ile üretilip ECOCERT IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. tarafından kontrol edilerek sertifikalandırılır.

● Hiçbir sentetik maddeye maruz kalmamış bakir topraklarda yetiştiği için içerisinde

barındırdığı vitamin ve mineraller konvansiyonel buğdaylara göre daha yüksek değerlere sahip olup tat ve koku olarak da oldukça farklıdır.

● Organik buğdaylarda GDO yoktur.

BEMTAT ORGANIC ALL-PURPOSE FLOUR

It is ideal for any kind of pastries.

It is strong enough for bread making and ideal for making cake and cookies.

Organic wheat is grown free of any chemicals or pesticides. No hormones or fertilizers are applied for a better or faster yield. The virgin soil free of chemicals and synthetics provide the plant all the power to naturally grow.

We, as the Bemtat Group, produce organic wheat flour in our facility in Tekirdağ, Çorlu from organic wheat which we obtain from our contracted organic farmers.

Characteristics of Organic WHEAT:

● The organically certified wheat is used to produce organic wheat flour in accordance with the laws and regulations of, and the production permit issued by the Ministry of Agriculture registration number TR-59-K-000869 The production is audited and certified by ECOCERT IMO.

● Due to the fact that the organic wheat is grown on virgin soil, it's vitamin and mineral content is higher than that of conventional wheat. It also has a richer taste.

● There is no GMO in organic wheat.

 

Kdv Dahil 1.200,00TL
Taksitlendirme:
Taksit Seçenekleri
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek hattımız:
0 532 640 71 96 E-Posta Desteği
Yorumlar
Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :